Kto sme

Sme odborníci na filtre pevných častíc a ich čistenie!
Viac ako desať rokov sa v našom autoservise zaoberáme riešením problémov s filtrami pevných častíc. To nás viedlo k tomu predať naše skúsenosti aj iným a zaoberať sa čistením nie len pre zákazníkov nášho autoservisu. Z nabitých skúseností a vedomostí sme vytvorili CISTYFILTER a teraz pomáhame nie len našim zákazníkom.

Filtrom rozumieme

Všetky dostupné technológie sme si vyskúšali a vybrali sme tú, ktorá je podľa nášho názoru najlepšie. Naše čistenie má účinnosť 98%, potvrdenú TUV Rheinhald.

Na rozdiel od iných technológií sa nič nereže a nezvára. Filter vyčistíme rýchlo, kvalitne a ekologicky. Jeho funkcia bude na úrovni nového, originálneho filtra.

who-2

Z filtra vám dokážeme odstrániť všetky zvyšky oleja, nečistoty PM10, cérium, a to bez poškodenia filtra. Všetko zlé z filtra odstránime a to ostatné, oproti iným technológiám, vám nepoškodíme.

Vďaka nám Vám v aute ostane originálny čistý filter a nemusíte ho nahradzovať nefunkčnými náhradami, po prípade kupovať od výrobcu filter nový.

v prípade problémov poskytnúť odbornú pomoc, nie len čo sa týka filtrov. Nie sme obchodníci, sme odborníci a autá nás bavia!